Küçük Gelin 77. Bölüm izle 03.05.2015 yeni son bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
227 Görüntülenme

Küçük Gelin 77. Bölüm izle 03.05.2015 yeni son bölüm izle

(Türkiye - 2015)
Melek’i öldürmek için Leyla’nın anlaştığı hastane görevlisi zehirli şırıngayı Melek’in koluna saplar. Karşı koymaya gücü yetmeyen Melek, acı içinde oradan kaçmaya çalışır. Hastaneye gelen Azad ve Zeynep ise korkunç bir manzara ile karşılaşır. Ali’yi kumar masasında bulan Azad, yakasına yapışır ve çevirdiği işleri bir bir anlatmak için Nujin Ana’nın yanına götürür. Şehmuz’un oğlunun Devran olduğunu öğrenen Şiyar, intikamını almak için harekete geçer. Diğer bir yanda Leyla’nın tehditleriyle çemberi iyice daralan Devran, Şiyar’ın Melek’i kaçırdığını öğrenir ve Şiyar’a teslim olmaktan başka bir çaresinin olmadığını anlar.


Küçük Gelin Son bölüm izle

Küçük GelinKüçük Gelin 77. bölüm izle seyret En güncel dizileri fragmanları izleyin Küçük Gelin yeni bölüm izle Küçük Gelin tek part izle (Küçük Gelin) fragmanı izle fragmanı çıktı.Melek’i öldürmek için Leyla’nın anlaştığı hastane görevlisi zehirli şırıngayı Melek’in koluna saplar. Karşı koymaya gücü yetmeyen Melek, acı içinde oradan kaçmaya çalışır. Hastaneye gelen Azad ve Zeynep ise korkunç bir manzara ile karşılaşır. Ali’yi kumar masasında bulan Azad, yakasına yapışır ve çevirdiği işleri bir bir anlatmak için Nujin Ana’nın yanına götürür. Şehmuz’un oğlunun Devran olduğunu öğrenen Şiyar, intikamını almak için harekete geçer. Diğer bir yanda Leyla’nın tehditleriyle çemberi iyice daralan Devran, Şiyar’ın Melek’i kaçırdığını öğrenir ve Şiyar’a teslim olmaktan başka bir çaresinin olmadığını anlar.

Bir önceki yazımız olan Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle - Full HD Tek Part Film 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?