Karadayı 110. bölüm izle 11.05.2015 yeni son bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
305 Görüntülenme

Karadayı 110. bölüm izle 11.05.2015 yeni son bölüm izle

(Türkiye 2015)
Karadayı son bölümde Mehmet Saim ile Feride arasında büyük bir yüzleşme yaşanmıştı. Beyefendi’nin kimliğini öğrenen Feride önce babası ile yüzleşmiş sonrasında polisleri Beyefendi>’nin kapısına göndermişti. Beyefendi tutuklanan kadar teslim olmamaya karar veren Mahir Ferideyi bir gölde gibi takip ederek onu korumaya çalışmıştı. Karadayı 109. Bölüme damga vuran bir diğer sahne de Dalyan Rıza’nın savcı Turgut’un yaptığı bsakın sonrasında ölmesi idi. Nazif’in en yakın dostuna vedası yürekleri dağladı. Karadayı Yeni Bölüm neler getirecek? Beyefendi Tutuklacak mı? Mahir ve Feride arasında neler yaşanacak oldukça merak konusu.


Karadayı Son bölüm izle

Dizi ismi Karadayı 110. bölüm izle seyret En güncel dizileri fragmanları izleyin Karadayı yeni bölüm izle Karadayı tek part izle (Karadayı) fragmanı izle fragmanı çıktı. Karadayı son bölümde Mehmet Saim ile Feride arasında büyük bir yüzleşme yaşanmıştı. Beyefendi’nin kimliğini öğrenen Feride önce babası ile yüzleşmiş sonrasında polisleri Beyefendi>’nin kapısına göndermişti. Beyefendi tutuklanan kadar teslim olmamaya karar veren Mahir Ferideyi bir gölde gibi takip ederek onu korumaya çalışmıştı. Karadayı 109. Bölüme damga vuran bir diğer sahne de Dalyan Rıza’nın savcı Turgut’un yaptığı bsakın sonrasında ölmesi idi. Nazif’in en yakın dostuna vedası yürekleri dağladı. Karadayı Yeni Bölüm neler getirecek? Beyefendi Tutuklacak mı? Mahir ve Feride arasında neler yaşanacak oldukça merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle - Full HD Tek Part Film 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?