Güzel Köylü 46.Bölüm izle 06.05.2015 yeni son bölüm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
121 Görüntülenme

Güzel Köylü 46.Bölüm izle 06.05.2015 yeni son bölüm izle

(Türkiye - 2015)
Gül ve Kaan ihaleyi kaybediyor.
Gül, Cemal ve Hüsnü belediyenin açtığı ihaleye girerler. İhalede rakiplerinin Yusuf ve Bünyamin olduğunu öğrenince Gül inat ederek ihaleyi almak için arabasını satmaya karar verir. Ancak Kaan'ın yapacağı bir süprizle ihaleyi Yusuf'lar karşısında kaybederler.
Kamuran ve Dudu derede kayboluyor!
Öte yandan kadınların eski günlerdeki gibi derede çamaşır yıkaması ise tam bir maceraya dönüşür. Kamuran ve Dudu derede kaybolur. Kamuran'dan umudu kesen aile perişan olur.
Sultanana’nın Gül ve Kaan’a kızgınlığı geçiyor.
Sultanana Yusuf'ların ihaleyi aldığını duyunca oldukça sinirlenir


Güzel Köylü Son bölüm izle

Güzel KöylüGüzel Köylü 46.Bölüm izle Güzel Köylü 46. bölüm izle seyret En güncel dizileri fragmanları izleyin Güzel Köylü yeni bölüm izle Güzel Köylü tek part izle (Güzel Köylü) fragmanı izle fragmanı çıktı. Gül ve Kaan ihaleyi kaybediyor.
Gül, Cemal ve Hüsnü belediyenin açtığı ihaleye girerler. İhalede rakiplerinin Yusuf ve Bünyamin olduğunu öğrenince Gül inat ederek ihaleyi almak için arabasını satmaya karar verir. Ancak Kaan’ın yapacağı bir süprizle ihaleyi Yusuf’lar karşısında kaybederler.
Kamuran ve Dudu derede kayboluyor!
Öte yandan kadınların eski günlerdeki gibi derede çamaşır yıkaması ise tam bir maceraya dönüşür. Kamuran ve Dudu derede kaybolur. Kamuran’dan umudu kesen aile perişan olur.
Sultanana’nın Gül ve Kaan’a kızgınlığı geçiyor.
Sultanana Yusuf’ların ihaleyi aldığını duyunca oldukça sinirlenir

Bir önceki yazımız olan Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle - Full HD Tek Part Film 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?